ryby-bzenec.cz na facebooku

Awa-S Vlasec Ion Power Karpum Feeder 0,234mm 300m

kód produktu: KOD.A30-21-023
Cena s DPH 359 Kč
Cena po registraci 341 Kč
Dostupnost tohoto produktu sdělíme na dotaz.
Výrobce Awa-S
Nejnovější přírůstek do řady monofilu ION POWER byl vyvinut speciálně pro kaprařské feederové specialisty. Při vývoji se uplatnily všechny dosud nasbírané poznatky z dlouholetého vývoje jiných vlasců a ve finále se spojily s nejnovějšími technologiemi za použití velmi přísně kontrolovaných výrobních procesu. Takto mohl vzniknout z velmi kvalitního Mitsubishi Novamid NT polymeru vlasec s optimální průtažností, vysokou pevností v uzlu, dobrou potápivostí a vysokou oděruvzdorností. Díky nové technologii povrchové úpravy, která jej chrání před UV zářením, se značně prodlužuje jeho životnost. Na cívkách je navinut v paralelním hladkém návinu (PLS), takže spodní vrstvy zůstávají perfektně hladké a nestláčené od vrchních vrstev.
PLS – Paralell Line Spooling – je jediný výrobní postup, který umožňuje navinutí vlasce na naviják bez jakéhokoliv kroucení a následných škod při jeho používání. Monofily ION POWER jsou jako jedny z mála na evropském trhu testovány normou ISO pro zjištování pevnosti a tažnosti při přetržení, a proto uvádíme jejich skutečné laboratorně naměřené hodnoty. - Návin: 300m - Průměr: 0,234mm - Fish Test kg: 7,10kg - Fish Test Lb: 15,65Lb - ISO Test N: 42,03

Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.

Dotaz k: Awa-S Vlasec Ion Power Karpum Feeder 0,234mm 300m
    

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným publikováním na této stránce.
U publikovaného dotazu nebude uveden Váš e-mail ani telefonní číslo.

Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace