ryby-bzenec.cz na facebooku

Starfishing Spací pytel Repus 365 Sherpa Fleece Camo

kód produktu: KOD.9340781
Cena s DPH 3 599 Kč
Cena po registraci 3 419 Kč
Dostupnost tohoto produktu sdělíme na dotaz.
Výrobce Starfishing
Spací pytel Repus 365 Sherpa Fleece Camo je další TOP produkt v kategorii spacích pytlů značky Starfishing. Dlouhé dva roky jsme vyvíjeli, testovaly, zkoušeli různé druhy materiálů, až vznikla finální podoba. Je určen do velmi chladných podmínek z extrémně kvalitních materiálů, na které se můžete kdykoliv spolehnout.
Skládá se z celkem dvou vrstev (mikro polar fleece a zatepleného Sherpa fleecu). Především Sherpa fleece neboli dlouhý chlup z beránka má výborné tepelné vlastnosti a zahřeje Vás v každém ročním období. Je vybaven fixačními kapsami v horní a spodní části a elastickým popruhem proti sklouznutí z lehátka.
Po stranách se nacházejí praktické síťované kapsičky na zip. V oblasti zipů se uvnitř nachází vnitřní lem z dutého vlákna, který pomáhá udržet teplo ve spacáku tzn. zabraňuje úniku tepla ven a z vnější strany se nachází dlouhý lem, který eliminuje profouknutí studeného vzduchu skrz zipy. Pevné a kvalitní zipy s možností rychlého rozepnutí. Spacák je navržen pro standardní velikost lehátka. Spacák je dodáván v praktickém kompresním transportním obalu.

- Materiál: nepromokavý, excelentní a prodyšný materiál RIP STOP Camo
- Výplň spacáku: 100% duté vlákno
- Barva: kamuflážová
- Teplotní komfort: celoroční použití, i do velmi chladných podmínek (při testech se teplota pohybovala okolo -15°C až -20°C)
- Rozměr spacáku: 215 x 90cm (d x š)
- Rozměr kapsičky: 35 x 20cm (d x v)
- Transportní rozměry: 50 x 35 x 35cm (v x š x š)
- Váha: 3,90kg

Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.

Dotaz k: Starfishing Spací pytel Repus 365 Sherpa Fleece Camo
    

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným publikováním na této stránce.
U publikovaného dotazu nebude uveden Váš e-mail ani telefonní číslo.

Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace