ryby-bzenec.cz na facebooku
kód produktu: KOD.CRL057
Cena s DPH4 449 Kč
Cena po registraci4 227 Kč
Dostupnost tohoto produktu sdělíme na dotaz.
VýrobceFox International
| Sdílejte s přáteli
V posledních letech si firma Fox budovala stále silnější a silnější jméno na trhu i se svými modely kaprařských navijáků. Největší předností všech modelů bylo, že byly designovány absolutně od nuly bez předchozích zažitých způsobů konstruování jiných modelů určených pro úplně jiné způsoby rybolovu. Mohly tak být vytvořeny navijáky přesně určené pro kaprařinu. Což dneska není úplně běžné, jelikož i dnešní trh produkuje kaprařské navijáky, které jsou konstrukčně určeny pro mořský rybolov a mají jen pár designových změn.
Po všech předchozích modelech od firmy Fox byly vývojáři dotázáni k tomu, aby navrhli navíjáky s trochu menším tělem, které budou lépe sedět k prutům 2,75 a 3lb. Hodně rybářů totiž preferuje vzhled velkých navijáků, ale reálně jejich velikost nikdy nevužijí.
U Foxe se tedy pochlapili a vytvořili nádherné matně černé strojky, které lze označit za univerzály pro kaprařinu. Díky pomalému navíjení slow oscillation ukládá naviják vlasec naprosto precizně a přesně. Díky tomu jej můžete osadit i na tvrdší pruty a bez problémů házet za hranici 150 m.
Velmi potěší i rychlá přední brzda, kdy se pootočením o 1,5 otáčky bubnu dostanete ze zcela utažené brzdy do povolené, připravené na záběr.

- super pomalá oscilace
- 95cm namotaného vlasce na jedno otočení kličky
- odolné grafitové tělo s velmi diskréním designem černé barvy
- zastavení zpětného chodu v každé pozici
- rychlá brzda
- štíhlá pohodlná rukojeť
- dva klipy na nahazování, jeden černý a jeden stříbrný
- vysoká cívka pro daleké náhozy
- náhradní cívka součástí balení
- otáčky: 4,6:1
- váha: 590 g
- ložiska: 5 kuličkových + jedno v rolničce

Kapacita:
0,30 - 590 m
0,33 - 490 m
0,35 - 435 m
0,37 - 390 m

Vážení zákazníci,

Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace