ryby-bzenec.cz na facebooku
kód produktu: KOD.T4200
Cena s DPH6 240 Kč
Cena po registraci5 928 Kč
Dostupnost tohoto produktu sdělíme na dotaz.
VýrobceKevin Nash
| Sdílejte s přáteli
Odnož klasického Titanu, která díky Kevinu Nashovi posune klasické přístřešky typu brolly do kaprařské historie. Po celosvětovém úspěchu nové série bivaků Titan, přináší Titan Hide stejný princip rychle postavitelného, lehkého rámu, ale zaměřuje se na maximální ochranu pro rybáře, kteří chodí na krátké vycházky.
Sbalený na pouhých 112cm a s váhou jen 4,6 kg představuje přístřešek budoucnosti pro krátké vycházky. Zahnuté přední tyče chrání před bočním deštěm a prodloužené stěny předního panelu udrží věci v suchu, i když chytáte s otevřeným přístřeškem. Přístřešek je tak pevný a stabilní, že ani v tom nejhorším počasí nejsou potřeba podpěrné tyče, což ušetří další čas při rozbalování a balení.
Pro výjimečné příležitosti, kdy je potřeba víc stability, je možné nasunout na přední žebra speciální koncovky Fast Fit spolu s podpěrnými tyčemi a přístřešek je tak zabezpečený během vteřin. A to bez nutnosti šroubování tyčí pořád dokola.
Pro měnící se podmínky jsou k dispozici jako dodatečné příslušenství připínací přední moskytiérový panel, klasický přední panel s nepromokavou stěnou a stejně tak přídavný přehoz pro zvýšení komfortu a pro chladnější měsíce v roku.

- super rychle postavený pro krátké vycházky
- plochá zadní stěna pro snadné uložení lehátka
- 5000mm vodní sloupec z 420D PU potaženého nylonu
- dodáváno s kotvícími kolíky
- rozměr: (Výška)132cm - rozměr ve složeném stavu:112cm
- váha: 4.6kg
- váha s přídavným předním panelem: 5kg
- váha s přehozem a podlážkou: 6.5kg

Vážení zákazníci,

Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace