ryby-bzenec.cz na facebooku
kód produktu: KOD.98092-055
Cena s DPH 159 Kč
Cena po registraci 151 Kč
Dostupnost tohoto produktu sdělíme na dotaz.
Výrobce Benzar Mix
Nástrahy Concourse Twister díky svému symetrickému kruhovému tvaru představují pro ryby naprosto neznámý svět tvarů, který nabízí řadu variací. A kouzlo novinky, jak všichni víme, spočívá v dramatickém nárůstu úlovků! Nástrahy jsou z výroby dlouhé 12mm a dodávají se ve dvoubarevném provedení ve velmi výrazných, chytlavých a oblíbených příchutích.
Pokud nástrahu použijete navlečenou v celé délce, lovíte s dvoubarevným rozpustným wafterem, který má tvar jako žádný jiný a může dobře fungovat prakticky v každé vodě, kde jsou cílovou rybou zejména kapři.
Chcete-li kaprům nabídnout širší, a tedy o něco selektivnější nástrahu, navlečte Concourse Twister křížem a sami se rozhodněte, které ze dvou barev dáme přednost! V drtivé většině případů se kapři k naší nástraze přiblíží shora, takže uvidí jen barvu, která je otočena směrem vzhůru.
Pokud potřebujete použít menší háček nebo chceme zvýšit atraktivitu nástrahy, stačí odříznout jednu nebo dvě spodní části nástrahy a máte rychleji se rozpouštějící, menší nástrahu s menším vztlakem a speciálnějším tvarem, která může dobře fungovat v závodních podmínkách.
Možnosti jsou tedy nekonečné! Tyto nástrahy nabízejí řešení pro téměř každou situaci a mají sílu novinky, která dokáže zaseknout i rafinovaného nebo dokonce háček ještě nevidomého kapra. Nástrahy Concourse Twister mají příjemnou chuť a rozpustnou strukturu, která zvyšuje chuť k jídlu.

Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.

Dotaz k: Benzar Mix Concourse Twister 12mm 60ml Rybí maso
    

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným publikováním na této stránce.
U publikovaného dotazu nebude uveden Váš e-mail ani telefonní číslo.

Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace