ryby-bzenec.cz na facebooku

Avid Carp Lehátko Benchmark LevelTech Bed

kód produktu: KOD.A0440017
Cena s DPH 6 749 Kč
Cena po registraci 6 412 Kč
Dostupnost tohoto produktu sdělíme na dotaz.
Výrobce Avid Carp
Označení Benchmark je synonymem těch nejluxusnějších a prémiových rybářských lehátek na aktuálním trhu. Matrace z paměťové pěny, která je na všech lehátkách řady Benchmark, zaručuje ten nejlepší komfort pro váš spánek a dělá tak z pobytu u vody ještě příjemnější záležitost. Naši poslední novinkou je právě lehátko s označením LevelTech, toto lehátko disponuje maximální stabilitou v jakémkoliv terénu. Bez obav můžete ležet na rovné, stabilní matraci a užívat si nejlepší spánek, jaký jen na břehu můžete zažít. Věřte, že pohodlí u vody může být ve finále velkým rozdílem, je rozdíl probouzet se ráno rozlámaný a neodpočinutý, oproti klidnému a pohodlnému spánku. Pří návrhu lehátka LevelTech jsme nedělali žádné kompromisy a do posledního detailu jsme použili jen to nejlepší, co je momentálně dostupné.
Všechny modely z řady LevelTech jsou osazeny našim novým revolučním systémem na vysouvání novou (aktuálně čeká na patent). Tento systém je svou konstrukcí první svého druhu na trhu. Vše je nejlépe vidět na technických fotografiích. Lehátka LevelTech na sobě mají umístěné 2 malé vodováhy, takže postavení lehátka do správné polohy si budete moci jednoduše zkontrolovat a vaše váha bude při spánku ideálně rozložena na celou matraci. Všechny modely jsou vybaveny vyztužením bederní části, což spolu s 50 mm matrací z paměťové pěny dohromady nabízí bezkonkurenční pohodlí a potřebnou tuhou oporu zad i na delších výpravách.

Technické parametry:
- Rozměry: 210x90cm
- Výška: 38-48cm
- Nosnost: 170kg
- Fixovatelný kloub: ne
- Hmotnost: 16,4kg
- Přepravní rozměry: 95x80x38cm

Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.

Dotaz k: Avid Carp Lehátko Benchmark LevelTech Bed
    

Odesláním dotazu souhlasíte s jeho případným publikováním na této stránce.
U publikovaného dotazu nebude uveden Váš e-mail ani telefonní číslo.

Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace