ryby-bzenec.cz na facebooku

Krmící raketa LK Baits Crash Ball CX

kód produktu: 00007476
Cena s DPH398 Kč
Cena po registraci378 Kč
Dostupnost tohoto produktu sdělíme na dotaz.
VýrobceLK Baits
| Sdílejte s přáteli
Revoluční produkt, který přichází do světa rybaření. Firma LK Baits společně s italským týmem Advance vyvinula raketu nových rozměrů, která je perfektní pomůckou pro krmení na velké vzdálenosti. Cílem našeho vývoje bylo dodat na trh krmící raketu, která bude propracována do nejmenších detailů. Praktická pomůcka právě přilétá!

Parametry: Rozměr rakety 20 x 8 cm, 75 g hmotnost, Objem 0,25 l

Patentovaný systém otevírání: Systém magnetů zaručuje bezproblémové otevření rakety po dopadu na hladinu a okamžité vysypání návnady.

Snížený odpor při vytahování z vody: Jakmile raketa dopadne na hladinu, okamžitě stahujte. Nemusíte čekat na vysypání, návnada se rozptýlila nárazem o hladinu v sekundě. Při stahování se raketa zavře a krásně klouže po hladině rovnou k vám nebo zůstane otevřena a s ještě menším odporem ji stáhnete. Oproti jiným raketám mnohem snadněji! Nehrozí žádné přetočení, zamotání ani kroucení vlasce.

Snadné plnění: Díky patentovému magnetickému systémunabíráte návnady jako bagr a bez sebemenších problémů ji okamžitě uzavíráte. Díky maximální těsnosti dopravíte návnadu na vaše místo v 100% stavu. Objem rakety je 0,25 l.

Náhazování: Crash Ball CX LK Baits je raketa vyvinutá na zakrmování na vzdálenosti od 70 m a výše. Díky svému raketovému tvaru a lepšímu vyvážení dostanete návnadu mnohem o mnoho dál než s ostatními vnadícími pomůckami a co víc, mnohem přesněji. Při hodu nedochází k zamotávání a ani otevření rakety. Díky svému magnetickému systému můžete při náhozu „škrtnout“ špičkou rakety o zem. Neotevře se vám a nevysype se krmení po břehu, jako tomu dochází u jiných raket.

Druhy návnad: Do rakety můžete dát jakoukoliv návnadu a nemusíte se obávat, že návnadami způsobíte otevření rakety nebo že se neotevře vůbec. Uvnitř rakety není žádný systém, který by způsoboval tyto nepříjemnosti. Jednoduše Crash Ball CX LK Baits naplňte boiliem, partiklem, method mixem, peletami a ty klidně můžete zalít například tekutou potravou, boosterem, esencí. Raketa je utěsněna a proto umožňuje dopravit na velkou vzdálenost i část atraktivních tekutin.

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás celoroční slevu 10% na veškeré krmení
(boilies, pelety, dipy, krmítkové směsi, atd.) značek
Starbaits a Mondial-F a krmné boilies značky Carp Only.

Tato sleva se vztahuje na naše aktuální skladové zásoby.

Sleva Vám bude uplatněna při vystavení faktury.Děkujeme za pochopení,
Kolektiv RP Bzenec

Náš web při poskytování služeb využívá cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace